איתור ספייפון אנטי ספייפון האזנה לטלפון נייד האזנה לטלפון סלולרי מעקב סלולרי
ספיי פון ספיי פון גולד ספייפון ספייפון
ספייפון – מכשירים נתמכים ספייפון איך זה עובד ספייפון למכירה ספייפון פרימיום
תאימות למכשירים איך מתקינים ספייפון מה זה ספייפון ספייפון – הוראות התקנה
ספייפון מכשירים נתמכים

 

כיום, ישנם אתרים רבים אשר מוכרים את תוכנת ספייפון, ואולם, למרות שכולם מתהדרים בשמות מפוצצים לתוכנת ספייפון רובם ככולם עושים את אותו הדבר, כמעט. לנו, ב SpyNet.co.il יש את תוכנת ספייפון פרימיום, תוכנת ספייפון פרימיום מאפשרת, בנוסף לתוכנת ספייפון המיתולוגית והרגילה לבצע הקלטה של חלל החדר, תוכנת ספייפון פרימיום מאפשרת הקלטה של השיחה עצמה, כן, בסיום השיחה תוכנת ספייפון פרימיום תעלה את השיחה, כקובץ קול, ישירות אל חשבון ה Gmail שלכם, ואתם, בכל זמן נתון שתרצו וללא הגבלה של התוכנה הישנה יותר, תוכלו להיכנס לחשבון המייל ולשמוע את השיחה ותוכנת ספייפון פרימיום מאפשרת קבלת העתקי הודעות (SMS) יוצאות ונכנסות ישירות לחשבון המייל כקובץ טקסט.
תוכנת ספייפון פרימיום מאפשרת, כאמור, לקבל ישירות לחשבון המייל את השיחה מוקלטת, יוצאת או נכנסת, להקליט את חלל החדר ולקבלו כקובץ למייל, לקבל העתקי הודעות (SMS) יוצאות ונכנסות וכן תוכנת ספייפון פרימיום מאפשרת מעקב אחר מחזיק הטלפון באמצעות טכנולוגית GPS. כשאנו נתקין תוכנת ספייפון פרימיום בעל המספר השולט ישגר הודעת SMS למכשיר הנשלט, הודעה אשר לא תתקבל על ידי המכשיר הנשלט, היות ותוכנת ספייפון פרימיום מוצפנת במכשירו, והמכשיר האחרון יחזיר הודעה עם מיקום קואורדינטות, כל שנותר להקליד את הקואורדינטות בגוגל ומקבלים מיקום מדוייק.
התקנה
תוכנת ספייפון פרימיום הנה תוכנה קלה להתקנה ומגיעה עם הוראות התקנה בעברית פשוטה. לאחר ההתקנה ישנם כמה שינויים לבצע, כמו הכנסת המייל הרצוי וכו'.
לסיכום
תוכנת ספייפון פרימיום מאפשרת את האלמנטים הבאים:
  • ספייפון פרימיום – הקלטה של חלל החדר.
  • ספייפון פרימיום – הקלטת שיחה יוצאת או נכנסת ושליחתה לדוא"ל.
  • ספייפון פרימיום – תיעוד הודעות SMS נכנסות ויוצאות ושליחה לדוא"ל.
  • ספייפון פרימיום – מעקב GPS על מחזיק הטלפון.
  • ספייפון פרימיום – שליטה על כל הנעשה בתוכנה באמצעות הודעת SMS.
  • ספייפון פרימיום – אפשרות לקבל תמונה מהמצלמה של המכשיר ושליחה לדוא"ל.
האחריות על שימוש במוצר הנה תחת אחריותו האישית והבלעדית של הקונה, כל הנושא החוקי של שימוש במכשיר זה הנם באחריותו המלאה. הרוכש מתחייב לחתום על מסמך חתום וכמו כן מתחייב ליידע את הצד השני על התקנת התוכנה.
האזנת סתר אסורה על פי החוק!!!