הסבר תשלום באתר נקודה למחשבה סיפורי בגידה שינוי שיחה מזוהה
האזנה לטלפון סלולרי מכשירי הקלטה מכשירי ציתות תמלול הקלטות
האזנות מעקב וריגול למחשב הקלטת שיחות הקלטת שיחות טלפון
הקלטת שיחות טלפון חוקיות סימני בגידה הקלטת שיחות טלפון הפצת כרטיסי חיוג/שינוי שיחה מזוהה

הקלטת שיחות

הקלטת שיחות היא צורך השעה. כיום מתבצעת הקלטת שיחותבמצבים ותחומים רבים. קיימות מספר שיטות לצורך הקלטת שיחותטלפון – עבור טלפונים קוויים, טלפונים סלולריים, ואפילו שיחות דרך "סקייפ". השיטות השונות מאפשרות הקלטת שיחותעם מוקדי שירות, שיחות ועידה חשובות, ישיבות טלפוניות ועוד. מבחינת חוק האזנות סתר – די בכך שצד אחד של השיחה יהיה מודע להקלטת השיחה כדי שהפעולה תיחשב לחוקית.
הקלטת שיחות למכשיר הקלטה
הפתרון הקל ביותר לצורך הקלטת שיחות טלפון הוא פשוט להצמיד מכשיר הקלטה לשפופרת הטלפון. אמנם התהליך מסורבל ואיכות ההקלטה די גרועה, אך למי שזקוק לבצע הקלטת שיחות באופן חד פעמי – זהו פתרון קל וזמין. בצעו בדיקת הקלטת שיחות לדוגמה ובדקו אם האיכות משביעה רצון – אם כן, תוכלו לחסוך לעצמכם לא מעט טרחה והוצאות. לאחר מכן, תוכלו להעתיק את ההקלטה למחשב ולערוך אותה.

הקלטת שיחות באמצעות מתאם

במקום לבצע הקלטת שיחותבאמצעות המיקרופון המובנה במכשיר ההקלטה, תוכלו לחבר את הטלפון ישירות לכניסת האודיו של המכשיר – אך קשה למצוא מכשיר טלפון שכולל יציאה כזו.
לכן, כדי לבצע הקלטת שיחות, יש להשתמש במתאם הקלטה לטלפון, שמגשר בין הטלפון למכשיר ההקלטה. מתאם כזה כולל כניסה אחת לכבל טלפון אותה מחברים לקיר, ויציאה שנייה לכבל טלפון אותה מחברים למכשיר. מלבדן, יש במתאם יציאת אודיו רגילה, אותה יש לחבר למכשיר ההקלטה.
מתאם מסוג זה ניתן לרכישה בחנויות אלקטרוניקה או בחנויות ציוד משרדי תמורת עשרות שקלים.
הקלטת שיחות מהטלפון למחשב
רוצים לבצע הקלטת שיחותואין לכם מכשיר הקלטה? אפשר לחבר את הטלפון ישירות למחשב, לכניסת המיקרופון. תזדקקו לאותו המתאם, אבל במקום לחבר אותו לכניסת המיקרופון במכשיר ההקלטה או בנגן המדיה, חברו אותו לכניסת המיקרופון במחשב. לביצוע הקלטת שיחות, תוכלו להשתמש בתוכנת פון-רקורדר..
הקלטת שיחות בטלפון סלולרי
במכשירי טלפון רבים תוכלו למצוא יישום קטן, המאפשר הקלטת שיחותלזיכרון המכשיר. לעיתים קרובות השירות הזה משמיע צפצופים מתוזמנים במהלך השיחה אך לא בגרסה שלנו. כפתרון הקלטת שיחות זמין ומהיר הוא עדיף על רוב האפשרויות. נסו אותו לפני שאתם עוברים לדברים מסובכים יותר. אם יש לכם טלפון חכם, תוכלו למצוא בשוק כמה תוכנות משוכללות יותר של הקלטת שיחות עבורו. באמצעות תוכנות אלו, תוכלו לבצע הקלטת שיחות ישירות מהמכשיר ללא מתאמים או ציוד חיצוני. ניתן להקליט שיחה אחת מסוימת או את כל השיחות באופן אוטומטי.
הקלטת שיחות באמצעות מודם
אם יש לכם מודם תוכלו להשתמש בו לצורך הקלטת שיחותטלפון במחשב. כדי לבצע הקלטת שיחותבאמצעות מודם, תצטרכו לחבר למחשב מיקרופון ולהשתמש בתוכנת טרמינל, שמגיעה עם 'חלונות' כדי לחייג את המספר. בעת הקלטת שיחות תוכלו להשתמש בתוכנה כמו "פרי קורדר" כדי להקליט את כל האודיו שנכנס ויוצא מהמחשב. התוכנה פועלת כסרגל כלים לדפדפן ונועדה להקליט אודיו בסטרימינג, אבל היא מקליטה את כל מה שמגיע לרמקולים שמחוברים למחשב ישירות ולא בחיבור USB.
הקלטת שיחות ב"סקייפ"
כל הפתרונות שהוזכרו בעניין הקלטת שיחותמתאימים לשיחות טלפון קוליות רגילות. לגבי הקלטת שיחותבסקייפ, תוכלו להשתמש ב-"פרי קורדר" כדי להקליט את האודיו ישירות דרך כרטיס הקול.